Pistole Flobert Grand Power G9F r. 6mm Flobert

  • Výrobní číslo: 4876
  • Výrobce: Grand Power
Výrobci
Skladová dostupnost
Prodejna Klatovy: 1 ks

14 680,00 Kč

Hlídat cenu

Zajímavá novinka od slovenského výrobce zbraní Grand Power ve formě opakovací flobert pistole v ráži 6 mm. Zásobník má kapacitu až 15 redukcí s náboji. GP G9 Flobert funguje na principu bolt-action - opakované nabíjení a vyhazování munice pomocí ručního pohybu závěrem, redukce tedy není nutné vkládat přímo do nábojové komory.

Pistole flobertky v ráži 6mm ME Flobert court. jsou zbraně upraveny z expanzních pistolí, ze kterých je odstraněna původní hlaveň a nahrazena hlavní flobertkovou. Do původního zasobníku se nabíjejí nábojové redukce, které obsahují vložený úderník (převádí středový úder na okrajový) a vkládá se do nich nábojka 6mm ME Flobert. Nábojová redukce je vybavena osazením, které neumožňuje nabití jiného typu náboje. Tato úprava expanzní zbraně byla předložena ke schválení Českému úřadu pro zkoušení zbraní a střeliva a dne 4.5.2017 byla schválena. Každá zbraň je standardně dodávána s pěti nábojovými redukcmi, ostatní si zákazník může přikoupit. Energie nábojky 6mm ME Flobert samozřejmě nedostačuje k natažení závěru, každé nabití musí být manuální. 

Zbraň je dodávaná v pevném plastovém kufru s molitanovou vložkou. Součástí dodávky je návod k použití v českém jazyce a záruční list.

Parametry:

Prodej: od 18-ti let.

Výrobce: Grand Power

Barevné provedení zbraně: černá

Hmotnost (g): 830

Ráže: Flobert 6mm

Kapacita zásobníku: 15

Celková délka (mm): 202,5

Celková výška (mm): 133,5

Celková šířka (mm): 36

Výkon (J): 7,5