Puškohled Meopta MEOSTAR R2 2,5-15x56 RD 4C - Puškohledy

  • EAN: 8594050732896
  • Výrobní číslo: 3475
Výrobci

Puškohled s variabilním přiblížením 2,5-15x

Zvětšení ( x ) : 2,5 - 15
Optický průměr objektivu ( mm ) : 56
Rozměr hlavního tubusu ( mm ) : 30
Průměr výstupní pupily ( mm ) : 11 - 3,73
Vzdálenost výstupní pupily ( mm ) : 90
Zorné pole ( ° ) : 8,46 - 1,44
Zorné pole ( m/100 ) : 14,8 - 2,5
Poloha záměrného obrazce : 2
Dioptrický rozsah okuláru ( D ) : -3 - 3
Hmotnost ( g ) : 650

Zcela nový a vynikající puškohled s 6násobným zoomem Meopta MeoStar R2 2,5-15x56 RD s neuvěřitelně širokým zorným polem a osvětleným záměrným obrazem typu 4C (tečka). Ideální pomocník pro lovce černé zvěře ve zhoršených světelných podmínkách. Všechny inovace dělají z MeoStaru řady R2 puškohled srovnatelný s modely prémiových výrobců z Rakouska a Německa.

Zcela nová vrstva MeoLux, které byla vyvinuta pro ještě lepší propustnost světla a omezení nežádoucích odlesků. Všechnyoptické členy puškohledů řady R2 jsou opatřeny touto vrstvou. Ta zajišťuje propustnost světla až 93-95% v závislosti na typu modelu.Navíč čočky jsou opatřeny křemíkovou vrstvou MeoShield, která chrání před poškrábáním a podobným typem mechanického poškození.

Další novinkou je vrstva MeoDrop. Jedná se o speciální hydrofóbní vrstvu, která napomáhá odvádění prachu, mastnoty a nečistot z povrchu čoček.

Zcela nový je také osvětlovač záměrného obrazce s označením RD2. Je možné tak nastavit 8 stupňů intenzity světelného bodu s možností vypnutí v mezipolohách. To umožňuje krátkým pootočením ihned nastavit předvolenou intenzitu světelného bodu.

Puškohledy řady Meostar R2 mají jednodílný odolný hliníkový tubus o průměru 30 mm zaručující dlouhou životnost puškohledu. Povrch tubusu puškohledu je opatřen speciální eloxovou povrchovou úpravou, která je odolná proti otěrům a černá barva na povrchu zabraňuje nežádoucím odleskům, které by mohly plašit pozorovanou zvěř.

Všechny puškohledy jsou 100% vodotěsné. Jsou tak výborně chráněny proti vlhkosti, sněhu a dešti.

Tubus puškohledu je hermeticky uzavřen a naplněn inertním plynem - dusíkem. To zabraňuje nežádoucímu vnitřnímu rosení.

Třicetiletá záruka - všechny výrobky řady MeoStar mají po registraci prodlouženou 30letou záruku.
 

  • Varianty: 4C světelný bod